Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet

Viktiga bekvämligheter

  • 40 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Läge

    Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet Jämsä med 1 sovrum har ett behändigt läge och erbjuder närhet till Jämsä kyrka, cirka 2 km bort. Den 40 m² stora lägenheten kan ta emot upp till 4 gäster.

    Alhojärvi ligger ungefär 10 minuters bilfärd från den här lägenheten, medan busshållplatsen Kivipankki I ligger cirka 10 minuters gångavstånd från boendet.

    För extra bekvämlighet finns en bidé, en duschkabin och en separat toalett på boendet. Dessutom finns det hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet.

    Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet har ett kök, där gästerna kan laga sina egna måltider.

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 21:00
    Utcheckning: senast 14:00

    Rumsalternativ på Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet Jämsä

    För extra bekvämlighet finns en bidé, en duschkabin och en separat toalett på boendet. Dessutom finns det hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet.

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet Jämsä Uppgifter bild Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet Jämsä Bekvämligheter bild Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet Jämsä Handfat bild Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet Jämsä Kök bild Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet Jämsä Inreriör bild Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet Jämsä Bekvämligheter bild Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet Jämsä Bekvämligheter bild Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet Jämsä Sängar bild Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet Jämsä Inreriör bild Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet Jämsä Exteriör bild
    Lägenhet med 1 sovrum

    Storlek: 40 m²

    Sängtyp: Dubbelsäng

    Mer +

    Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet Jämsäs läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport

    Gästrecensioner av Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet Jämsä

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Vanliga frågor

    • Hur många kvadratmeter är lägenheten Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita.?
      Storleken på lägenheten Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. är 40 kvadratmeter.
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Viihtyisae Yksioe Laehellae Palveluita. Lägenhet Jämsä